درباره کارخانه تکنوفلور تولید کننده برتر پارکت لمینت

پارکت لمینت تکتوفلور

دنیای امروز دنیای کیفیت و رقابت است و در این رقابت احترام به مشتری یا مشتری مداری محور فعالیت واحدهای زیر مجموعه تکنوفلور قرار گرفته و الزام بخشی به آنها مورد تاکید و توجه قرار گرفته است. در دهه­‌های اخیر همزمان با روند رو به رشد صنعتی شدن، تغییر سبک زندگی و افزایش اهمیت استفاده درست از زمان، مصرف  متریالهای به روز در صنعت دکوراسیون داخلی در دنیا افزایش یافته است و امروزه شاهد حضور اینگونه تغییرات سریع در جامعه ایرانی نیز هستیم. تکنوفلور از پیشگامانی ا­ست که این تغییرات را پیش‌بینی و در جهت رفع نیازهای حاصله اقدام نموده است. در این راستا محصولی(پارکت لمینت) که سال‌ها مشکلات ناشی از بومی سازی آن ، عاملی جهت واردات آن شده بود را با انجام تحقیقات ، فراهم شدن شرایط و احداث کارخانه ای پیشرفته اقدام به تولید آن نموده و این  کارخانه‌ هم‌ اکنون به تولید تخصصی انواع پارکت لمینت مشغول است.

ورود به اجتماع ایرانیان:

دیری نگذشت که تکنوفلور با کسب اعتماد مردم، جای خود را  در خانه های ایرانیان باز کرد. با افزایش تقاضا و در جهت تامین نیاز بازار در حوزه پارکت لمینت، در سال 1397 طرح توسعه کارخانه کلید خورد و  محصولات جدید با تنوع رنگ بالا ، نیاز به مواد با کیفیت‌تر و نیرویی دو چندان داشت در همین راستا هولدینگ کیان سامان اسپادان تاسیس شد.

و اما سخن پایانی در مورد تکنوفلور( تولید کننده پارکت لمینت)

اکنون کیان سامان اسپادان با برندهای مختلف پارکت لمینت از جمله تکنوفلور ،  نامی معتبر و نمادی از کیفیت است. نامی که بنیان­گذارانش توانستند با شناخت کافی از بازار ایران، تحقیقات گسترده، شناسایی نقاط بحرانی صنعت دکوراسیون داخلی ، آن را به عنوان یکی از بهترین واحد تولیدی پارکت لمینت کشور مطرح کنند تا جایی که امروزه انگیزه اصلی خویش را بر اشتغال‌زایی و ارج نهادن به تولیدات داخلی می‌دانند و کمر همت خود را بر گسترش چرخه‌های صنعت داخلی گمارده‌اند و از جمله پیشگامان این صنعت به حساب می‌آیند. به طوری که با داشتن رقبای بسیار، حجم گسترده‌ای از سهم فروش بازار کشور را در دست گرفته و صنعتی نوین را در عرصه‌های بین‌المللی بنیان گذاشته‌اند.

تولید کننده برتر پارکت لمینت در ایران- تکنوفلور

پارکت لمینت تکنوفلور