درباره ما

دنیای امروز دنیای کیفیت و رقابت است و در این رقابت احترام به مشتری یا مشتری مداری محور فعالیت واحدهای زیر مجموعه تکنوفلور قرار گرفته و الزام بخشی به آنها مورد تاکید و توجه قرار گرفته است . در دهه های اخیر همزمان با روند روبه رشد صنعتی شدن، تغییر سبک زندگی و افزایش اهمیت استفاده درست از زمان ، مصرف متریالهای به روز در صنعت دکوراسیون داخلی در دنیا افزایش یافته است و امروزه شاهد حضور اینگونه تغییرات سریع در جامعه ایرانی نیز هستیم. تکنوفلور از پیشگامانی است که این تغییرات را پیش بینی و در جهت رفع نیازهای حاصله اقدام نموده است . در این راستا محصولی پارکت لمینت که سالها مشکلات ناشی از بومی سازی آن عاملی جهت واردات آن شده است را با تحقیقات فراهم شدن شرایط و احداث کارخانه ای پیشرفته اقدام به تولید آن نموده است و این کارخانه هم اکنون به تولید تخصصی انواع پارکت لمینت مشغول است .

ورود به اجتماع ایرانیان

دیری نگذشت که تکنوفلور با کسب اعتماد مردم، جای خود را در خانه های ایرانیان باز کرد.با افزایش تقاضا و در جهت تامین نیاز بازار در حوزه پارکت لمینت، در سال 1397 طرح توسعه کارخانه کلید خورد و محصولات جدید با تنوع رنگ بالا نیاز به مواد با کیفیت تر و نیروی دو چندان داشت در همین راستا هولدینگ کیان سامان اسپادان تاسیس شد .

اهداف ما

اکنون کیان سامان اسپادان با برند تکنوفلور نامی معتبر و نمادی از کیفیت است . نامی که بیانگذار انش توانستند با شناخت کافی از بازار ایران، تحقیقات گسترده، شناسایی نقاط بحرانی صنعت دکوراسیون داخلی، آن را به عنوان یکی از بهترین واحد تولیدی پارکت لمینت کشور مطرح کنند تا جایی که امروز انگیزه اصلی خویش را بر اشتغال زایی و ارج نهادن به تولیدات داخلی می دانند و کمر همت خود را بر گسترش چرخه های صنعت داخلی گمارده اند و از جمله پیشگامان این صنعت به حساب می آیند. به طوری که با داشتن رقبای بسیار ، حجم گسترده ای از سهم فروش بازار کشور را در دست گرفته و صنعتی نوین را در عرصه های بین المللی بنیان گذاشته اند .