این مطلب را به اشتراک بگذارید

پارکت لمینت کلاس بیتلز، محصول جدید تکنوفلور

طرح های پارکت لمینت بیتلز

نام گذاری بیتلز

بیتلز در واقع یک گروه راک انگلیسی بوده که در سال ۱۹۶۰ در لیورپول تشکیل شد این گروه موسیقی که از آنها به عنوان تاثیرگذارترین گروه در تمام دوران ها یاد می شود نقشی اساسی در مورد پادفرهنگ دهه ۱۹۶۰ و به رسمیت شناساندن موسیقی عامه ‌پسند به عنوان یک شکل هنری موسیقی داشتند .

این گروه عناصر موسیقی کلاسیک و پاپ سنتی را به روشهای ابتکاری در هم آمیخته بود گروه بیتلز بسیاری از جنبه‌های صنعت موسیقی را متحول کردند و اغلب به عنوان رهبران جوانان زمانشان شناخته می‌شوند شرکت تکنو فلور نیز با طراحی پارکت لمینت نوستالژی خود تحولی را در طرح های پارکت لمینت رقم خواهد زد این پارکت لمینت ها با سبک و طراحی زیبایی که دارند یادآور گذشته و زنده کردن خاطرات خواهند بود.

امروزه افراد به دنبال آرامش و فضایی دنج با جوی صمیمی میگردند و می دانید که این آرامش را بیشتر در خانه های قدیمی که از کاهگل و سنگ و چوب هستند خواهیم یافت .

زمانی که شما از پارکت لمینت طرح قدیمی استفاده می‌کنید که ظاهر گرمی دارند فضا را دعوت کند جلوه می دهید و مثل این است که طبیعت و آرامش را با هم به فضای خود آورده اید .

حتماً هنر پتینه را دیده اید، پتینه در واقع کهنه نمایی نو است این سبک هنگام ورودش به بازار با طرفداران زیادی که پیدا کرد نشان داد بیشتر افراد به دنبال حال و هوایی از گذشته در زندگی خود می گردند این سبک در عین زیبا و مدرن بودنش با طرح های خاصی که دارد حس نو بودن را از آن فضا و جسم می گیرد و احساس راحتی را به مخاطب خود می دهد.

کارخانه پارکت لمینت تکنو فلور نیز موفق به تولید پارکت سبک پتینه شده است تا علاقه‌مندان به این سبک دیگر نگران  پارکت لمینت فضای خود نباشند و بتواند با خیالی آسوده دکوراسیونی متناسب با این سبک داشته باشند .

این شرکت با طراحی پارکت لمینت خاص خود در تلاش است تا بتواند رضایت علاقه مندان به سبک خاص مانند: روستیک، وینتج، پتینه و… را با طراحی متناسب با این سبک ها و تولید پارکت لمینت به دست آورد.

 

توجه به احساسات در طراحی دکوراسیون

تصور کنید که میخواهید دکوراسیون فضایی مانند کافه را انجام دهید به چه مواردی توجه خواهید کرد؟ قطعاً یکی از موارد مهم انتخاب کانسپت یا سبک کافه شما خواهد بود سبکی که شما انتخاب می کنید باید نشان دهنده صمیمیت و آرامش خیال باشد از موارد دیگر انتخاب متریال، رنگ و لوازم کافه شما خواهد بود که تمام این موارد باید با یکدیگر هماهنگی کامل داشته باشند تا انتظارات شما و مشتریان شما را برآورده کنند زیرا مشتریان علاوه بر خرید یک فنجان قهوه برای لذت یک تجربه خوب به کافه شما مراجعه خواهند کرد. حتماً به این موضوع هم فکر خواهید کرد که چگونه فضایتان را متمایز تر از بقیه کنید پس با انتخاب یک سبک خاص سعی خواهید کرد که فضای خود را متفاوت از بقیه کنید طرح های جدید و خاص پارکت لمینت کلاس بیتلز که به تازگی وارد بازار شده قطعاً شما را به خواسته هایتان خواهد رساند.

پارکت لمینت بیتلز

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *