این مطلب را به اشتراک بگذارید

نمایشگاه میدکس 1401

به گزارش روابط عمومی گروه تکنوفلور، سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی میدکس از تاریخ  29 دی تا 2 بهمن 1401 در محل نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار شد و مانند سال‌های قبل با استقبال خوبی همراه بود.

005
002

شرکت تکنوفلور در سالن میلاد غرفه B01 ، میزبان بازدیدکنندگان، مشتریان و همراهان همیشگی‌اش بود. تکنوفلور این بار هم مانند نمایشگاه‌های قبل با بهترین و جدیدترین محصولات خود حضور داشت. امسال هم 12 طرح  جدید پارکت برای تولید انبوه بر روی دیوار نظر سنجی غرفه جهت انتخاب بازدید کنندگان گرامی وجود داشت که ایشان با لیبل های مخصوص به هر کدام از طرح ها رای میدادند که طبق سیاست های شرکت هرکدام از طرح ها که رای بیشتری آورده باشند جهت تولید انبوه انتخاب میشوند

9
006

در این نمایشگاه واحد های فروش داخلی ، خارجی ، بازرگانی و مدیریت کیفیت کارخانه  و برخی از نمایندگان استانی حضور داشتند و عاملین فروش استان ها بصورت مستقیم با نمایندگان خود یا پرسنل واحد فروش کارخانه به تبادل اطلاعات و ارائه انتقادات و پیشنهادات پرداختند. در این نمایشگاه نمایندگانی از کشور های همسایه در غرفه تکنوفلور حضور داشتندکه منجر به عقد قرارداد های صادرات کالا به کشور های فوق گردید. یکی از از میهمان های ویژه جناب پروفسور نجاتی بودند که از غرفه شرکت بازدید به عمل آوردند.

 

8

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *