این مطلب را به اشتراک بگذارید

با کیفیترین انواع پارکت لمینت ایرانی آشنا شوید [ توضیحات اجمالی + قیمت انواع پارکت لمینت ]

قیمت انواع پارکت لمینت
60 / 100

 امروز پارکت لمینت ها جایگاه ویژه ای در طراحی دکوراسیون داخلی دارند زیرا زیبایی ظاهر برای هر مکانی تاثیر زیادی در روحیه و انرژی افراد استفاده کننده از آن فضا می گذارد.

سه جزء اصلی تشکیل دهنده یک فضا کف، سقف و دیوارها هستند و نوع طراحی آنها سبک و چیدمان فضا های شما را مشخص میکند امروز پارکت لمینت ها جایگاه ویژه‌ای در طراحی دکوراسیون داخلی دارند شاید برایتان سوال شود که چرا؟ پارکت و پارکت لمینت ها به دلیل جنس و ماهیت گرمی که دارند نسبت به کفپوش های دیگر برتری ویژه‌ای نیز دارند اما پارکت ها نیز به دلیل اینکه از چوب طبیعی درختان هستند از قیمت بسیار بالایی برخوردارند پس پارکت لمینت های خوش رنگ ایرانی و خارجی به دلیل زیبایی قیمت مناسب نصب راحت و سرعت در اجرا گزینه مناسب تری در بین کفپوش های دیگر می باشند.

قیمت انواع پارکت لمینت
Characteristics of good Iranian laminate parquet

مشخصات پارکت لمینت خوب ایرانی

زمانی که تصمیم به خرید پارکت لمینت میگیرید شرکت ها و برند های زیادی در ایران وجود دارند که ما که ممکن است تصمیم گیری را برای شما سخت کند که کدام پارکت لمینت کیفیت بهتری دارد در این قسمت چند مورد از مشخصات پارکت لمینت خوب را برای شما خواهیم گفت که یکی از این موارد درجه بندی لمینت ها می باشد که به پنج قسمت تقسیم می شوند.

  • Ac1 : به دلیل مقاومت و دوام بسیار پایین منسوخ شده.
  • Ac2 : در ایران به ندرت پیدا می شود زیرا این درجه از پارک لمینت نیز مقاومت بسیار پایینی دارد .
  • AC3 : برای اتاق ها منازل مسکونی تجاری کم تردد مناسب است.
  • AC4 : این درجه برای خانه ها مکان های اداری تجاری پرتردد و مناسب است .
  • AC5 : برای مکان های پرتردد تجاری مانند پاساژ ها قابل استفاده است .

 

البته به دلیل اینکه واردات پارکت لمینت در ایران ممنوع شده این درجه از پارکت لمینت در ایران وجود ندارد پیشنهاد ما به شما برای فضاهای خانه، محل کار و … استفاده از درجه AC4 می باشد زیرا از مقاومت و دوام بسیار خوبی برخوردار هستند و تا سالیان سال می توانید از آنها استفاده کنید.

 یکی دیگر از مشخصات پارکت لمینت خوب جنس مغزی آنهاست و حتماً به هنگام خرید این مورد را در نظر داشته باشید که پارکت لمینت های انتخابی شما دارای مغزی HDF باشد نه MDF زیرا MDF ها مشکلاتی از جمله : ایجاد درز و قایقی شدن، طول عمر کم، جذب رطوبت بالا و … به وجود خواهد آورد .

همچنین یک پارکت لمینت با کیفیت دارای استاندارد E1 نیز می باشد که به معنای این است که برای سلامتی انسان و حیوانات بی خطر هستند پارکت لمینتی که این استاندارد را ندارد به هنگام بالا رفتن دما از خود گاز فرمالدئید منتشر می‌کند که گازی سمی میباشد و برای سلامتی خطرناک است و باعث مشکلاتی ازجمله خارش در ناحیه چشم، غشای مخاطی، دستگاه تنفسی میشود از دیگر مشخصات پارکت لمینت خوب می توان به قیمت مناسب، طرح های خاص و زیبا، گارانتی آنها و … اشاره نمود .

The-best-laminate-parquet-bran--in--Iran

پارکت لمینت های تولید شده توسط کارخانه تکنوفلور تمامی ویژگی های یک پارکت لمینت با کیفیت را داراست زیرا شرکت تکنوفلور پارکت لمینت های خود را با درجه سایشی AC4 ، استاندارد E1 ، مغزی HDF ، قیمت بسیار مناسب و گارانتی نمودن ۱۵ ساله آنها بهترین پارکت لمینت را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد .

این شرکت علاوه بر توجه داشتن به کیفیت پارکت لمینت ها به طرح و زیبایی آنها نیز بسیار اهمیت داده است همچنین این شرکت به تازگی موفق به تولید پارکت لمینت های خاص و منحصر به فرد شده که مناسب برای فضاهای خاص شما با سبک های متنوع می باشد که در ادامه بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد هنگامی که شما برای خرید مراجعه می کنید باید قیمت انواع پارکت لمینت ها را نیز بررسی کنید اما این را نیز در نظر داشته باشید که پارکت لمینت انتخابی شما از بهترین کیفیت برخوردار باشند و مشخصات پارکت لمینت خوب که به آنها اشاره شد را دارا باشند شرکت تکنوفلور با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و زیباترین طرح ها خواسته های شما را برای داشتن زیباترین فضاها برآورده خواهد کرد.

انواع طرح های پارکت لمینت

پارکت لمینت های این شرکت در سه کلاس مدرن ، البروس و جدید ترین آنها بیتلز تولید می‌شود که هر سه آنها دارای زیباترین و به روزترین و خاص ترین طرح ها می باشند پارکت لمینت های کلاس بیتلز پارکت هایی با ۱۲ طرح خاص و سبک خاص می باشد که از جمله این سبک‌ها سبک روستیک که سبکی روستایی و دلنشین است سبک شابی شیک، وینتج، کانتمپوراری، اسکاندیناوی و حتی پتینه که به تازگی طرفداران بسیاری پیدا کرده دارد این مجموعه زیبا کاملا مناسب با سلیقه خاص پسندان و محیط های خاص میباشد.

 شرکت تکنوفلور تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا قیمت بهترین پارکت لمینت های خود را مناسب با کیفیت آنها در نظر داشته باشد تصور نکنید که پارکت لمینت های این شرکت به دلیل کیفیت و طرح های خاص از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند زیرا همیشه به این صورت نخواهد بود.

 این شرکت در تلاش است پارکت لمینت های خود را با بهترین کیفیت و زیباترین طرح ها در کنار قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد و با ۱۵ سال گارانتی نمودن محصولات خود این اطمینان را نیز به شما خواهد داد که پارکت لمینت هایش دارای بهترین مقاومت و دوام و طول عمر بالا می باشند.

مقالات مرتبط