این مطلب را به اشتراک بگذارید

پارکت لمینت ایرانی را از کجا تهیه کنیم[ معرفی نمایندگان + راهنمای خرید ]

راهنمای خرید پارکت لمینت ایرانی
70 / 100

معرفی نمایندگان فروش تکنوفلور

آیا تا به امروز به این مسئله فکر کرده اید که برای طراحی فضاهای داخلی یک بنا چه کارهایی می توانید انجام دهید؟ آیا دگرگونی در پارکت های نصب شده در کف فضا، می توانددر زیبایی قسمت های داخلی یک بنا تاثیر بگذارد؟ اگر فکر می کنید که پارکت گزینه خوبی برای نصب در داخل یک ساختمان است، احتمالا این سوال نیز برایتان پیش آمده است که چگونه خرید پارکت لمینت خوب و مطلوبی داشته باشید؟

این یکی از اصلی ترین سوالاتی است که بعد از گرفتن تصمیم برای نصب پارکت در ساختمان ها مطرح می شود. اگر می خواهید به پاسخ این سوال برسید که چه نوع پارکتی بخریم و از کجا پارکت لمینت ایرانی بخریم در ادامه این متن با ما باشید تا به شما بگوییم که برای خرید این نوع کفپوش چه کاری انجام دهید.

اگر دنبال برترین برندهای پارکت لمینت ایرانی میگردید و میخواهید که خوش قیمت ترین و زیباترین انواع پارکت‌ لمینت ها را بصورت مستقیم از نمایندگی فروش تهیه کنید، به شما پیشنهاد می‌دهم که به سایت مجموعه تکنوفلور مراجعه کنید. شما می‌توانید در این سایت انواع پارکت لمینت این شرکت را باتنوع طرح بسیار بالا و متناسب با طرح وسلیقه خود تهیه کنید. ویکراهنمای خرید پارکت لمینت ایرانی برای خودداشته باشید. تکنوفلور عرضه کننده برترین و باکیفیت ترین پارکت لمینت میباشد و به دلنشین شدن دکوراسیون و طراح شما کمک می‌کند.

لیست قیمت پارکت لمینت

درخصوص دریافت لیست قیمت پارکت لمینت میتوانید به بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید و با مشورت ومشاوره آنها خریدی اسان تر داشته باشید. ازتیم پشتیبانی میتوانید اطلاعاتی همچون کشور سازنده، ضخامت کفپوش و همچنین قیمت کفپوش در هر متر مربع رابپرسید ودرنهایت شما می توانید با انجام مقایسه های اصولی یک نمونه را انتخاب کنید. طبیعتاً هر چقدر متراژ سازه شما گسترده تر باشد قیمت نهایی کفپوش نیز بیشتر خواهد کرد.

شرکت تکنوفلور با ارائه مشاوره در خصوص صفرتاصد اجرا از طراحی تا انتخاب پارکت و اجرای آن و درنهایت با ارائه ضمانت نامه چندساله و هچنین مشاوره در خصوص نظافت و پاکیزه کردن پارکت ها پس از نصب یا حتی تعویض پارکت هادر صورت خرابی و یا تغییر دکوراسیون،به شما کمک میکند که انتخابی راحت و به صرفه ودلنشین با فضای مورد نظرتان داشته باشید.و یک راهنمای خرید پارکت لمینت ایرانی خوب برای شما خواهد  بود.

پارکت لمینت ایرانی از کجا تهیه کنیم

قیمت پارکت لمینت ایرانی

عوامل زیادی بر تعیین قیمت پارکت لمینت تاثیر دارند که در این قسمت به دو مورد مهم زیر اشاره می‌کنم:

1-ایرانی یا خارجی بودن لمینت

2-مقاومت لمینت در برابر سایش (AC) و طول عمر آن

در ادامه به طور دقیق تر دو موضوع بالا رو برای شما توضیح می‌دیم.

1-ایرانی یا خارجی بودنِ لمینت

این موضوع که برند پارکت لمینت چیست و در چه کشوری ساخته میشود، یکی از مواردی است که در قیمت پارکت لمینت اثر گذاراست.بطور کلی، برندهای ایرانی ارزان‌تر از برندهای خارجی هستند و این موضوع ثابت شده است که خرید محصول ایرانی مانند پارکت لمینت از شرکت تکنوفلور از لحاظ قیمت بسیار به صرفه است.

سؤال: حالا چرا کشور سازنده اینقدر در قیمت اثر گذار هست؟

جواب: همانطور که می‌دونید قیمت ارز و البته در بعضی موارد کیفیت متفاوت لمینت‌های خارجی، مهمترین دلیلِ تفاوت قیمت برندهای ایرانی با خارجی است.البته درحال حاضربسیاری از برند های ایرانی از لحاظ کیفیت هم تراز و حتی بالاتراز برندهای خارجی عمل میکنند.

پارکت ادلر

مقاومت سایشی

مقاومت پارکت لمینت دربرابر سایش براساس معیاری به نام مقاومت سایشی انجام می شود. این معیار دارای دوقسمت لاتین AC و یک عدد است. هر چه مقدارعدد بزرگتر باشد مقاومت سطح به همان میزان بیشتر می شود. که البته معمول ترین آنها AC3 و AC4 است.

درادامه به بررسی هرکدام از شاخص های تعیین مقاومت سایشی پارکت لمینت ها پرداخته میشود…

AC1 این میزان کمترین میزان مقاومت را داشته و در فضاهای با تردد بسیار پایین به کار می رود.

AC2 این میزان مقاومت نیز به نسبت AC1 قویتر بوده ولی قابلیت استفاده در مکان های با تردد متوسط و بالا را ندارد.

AC3 این میزان مقاومت سایشی مناسب برای مکان هایی مثل اتاق خواب می باشد.

AC4 یک مقاومت سایشی ایده آل برای فضای مسکونی و تجاری با تردد متوسط و بالا می باشد. اغلب لمینت های موجود در بازار از این نوع می باشند.

AC5 این نوع مقاومت اغلب در فضاهای تجاری با تردد بسیار بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

در نهایت باید خدمتتان عرض کنم که طبیعتا هرچقدرعدد مقاومت بالاتربرود، مقاومت پارکت لمینت وطول عمرآن بیشترمیشود و در نهایت قیمت آن نیز بیشترمیشود. شمامیتوانید یک راهنمای خرید پارکت لمینت ایرانی بهتراز این با تماس با مشاورین ماداشته باشید.

قیمت پارکت لمینت چوبی با نصب

پارکت‌ لمینت های چوبی از گذشته تا امروز دوستداران فراوانی داشته‌است. برای نصب این پارکت‌ها به زیرسازی، در بعضی موارد چسب، ساب و لاک نیاز است. اگر با چسب کارشود بعد از زیرسازی کف، از چسب برای نصب پارکت استفاده می‌شود. در حال حاضر دو نوع چسب برای این کار مورداستفاده قرار میگیرد:

 ۱. چسب‌های دوجزئی؛ 

۲. چسب‌های تک‌جزئی.

حلال چسب تک‌جزئی ، آب است. در واقع اگر پارکتی با چسب تک‌جزئی نصب شود، در اثر نفوذ آب بلند می‌شود، در‌صورتی‌که چسب دوجزئی مقاومت بیشتری نسبت به آب دارد و همین موضوع باعث اختلاف قیمت دوبرابری بین این دو چسب شده است. بعد از نصب پارکت چوبی، برای جلوه و زیبایی کف از ساب و لاک روی پارکت استفاده می‌شود.

درواقع، درقیمت نهایی نصب پارکت چوبی عواملی مثل جنس چوب، چسب استفاده‌شده، حمل‌و‌نقل دستگاه ساب، فرایند لاک‌زنی و دستمزد انجام کار تاثیرگذاراست.

 به صورت کلی قیمت پارکت لمینت و نصب آن ثابت نیست اولین دلیل تنوع قیمت نصب پارکت، تفاوت قیمت مواد اولیه آن است؛. دومین دلیل متفاوت‌بودن قیمت نهایی در نصب پارکت ، هزینه‌های جانبی و دستمزد متخصصان ونصابان آن است.

بهترین پارکت ایرانی

خرید پارکت لمینت ایرانی

خرید پارکت لمینت ایرانی با کیفیت مناسب همیشه یکی از دغدغه‌های اساسی بوده است. در میان مدل‌های مختلف، همواره این پارکت لمینت های تکنوفلور بوده است که گره‌های مهندسان و طراحان دکوراسیون داخلی را باز کرده است. قبل از خرید پارکت لمینت و یا هر چیز دیگر، ابتدا باید آن محصول را بشناسید و با انواع آن آشنا بشوید. این آشنایی به شما کمک می‌کند تا انتخابی دقیق‌تر و بهتر داشته باشید. پارکت لمینت یک محصول متنوع و جذاب است که دسته بندی‌های مختلفی هم دارد. اگر قصدگرفتن راهنمای خرید پارکت لمینت ایرانی رادارید با پشتیبانی شرکت تکنوفلور تماس حاصل فرمایید تا پشتیبانی لازم جهت خرید برای شما انجام شود.

مقالات مرتبط