این مطلب را به اشتراک بگذارید

ویژگی های پارکت لمینت بیتلز

61 / 100

خرید پارکت لمینت بیتلز از مهمترین مرحله های ایجاد یک محیط ایده آل و لایف در خانه شماست .برای این که بتوانید یک خرید خوب و ایده آل داشته باشید در ابتدا باید با ویژگی‌های آن‌ها آشنا شوید.

یکی از مجموعه محصولات عامه پسند پارکت ها پارکت لمینت بیتلز است .

 

 در ادامه با 15ویژگی پارکت لیمنت بیتلز آشنا می شویم

 

1_یکی از مهمترین ویژگی پارکت لیمنت بیتلز این است که در 12 طرح و سبک مختلف و خاص مانند سبک پتینه ، روستیک، شابی شیک ، کانتمپوراری، وینتیج ، اسکاندیناوی و… قابل ارائه است.

2_نصب  وبرچیدن آن روی هر جنس کف خیلی آسان و سریع  وبدون هیچ گونه آسیب انجام می شود.

3_پس از نصب کردن آن با روش بدون استفاده از چسب و شناور می توان به راحتی تکه تخته های آسیب دیده ومعیوب  پارکت لمینت بیتلز را جایگزین کرد.فقط باید توجه داشته باشید اینکار حتما باید توسط نصاب ماهرو حرفه ای در این حوزه انجام شود تا به نحو درست این جابه جایی صورت گیرد.

4_چهارمین ویژگی پارکت لیمنت بیتلزاین است که لایه مخصوص زیرین و طراحی لایه به لایه آن  و استفده از فوم مخصوص در لایه زیر آن صدای قدم را به صورت قابل توجهی کاهش می دهد.

5_پارکت لمینت بیتلز برخلاف چوب هیچ نیازی به واکس زدن و پرداخت نداردوعمرمفیدبیشتری دارد.

6_کفپوش های پارکت لمینت بیتلز به طور خاص در برابر لک و گرد و خاک و خط و خش و همچنین رطوبت مقاومت نشان می دهند بنابراین می توانید با خیال آسوده با آنها زندگی کنید.

7_از دیگر ویژگی پارکت لمینت بیتلز می توان به عدم محو شدن رنگ آن با نور خورشید اشاره کرد.

8_یکی دیگر از ویژگی پارکت لیمنت بیتلز این است که از استاندارد E1 برخوردار است. این استاندارد نشان دهنده عدم استفاده از ماده سمی به نام فرمالدئید است اگر تایلی این استاندارد را دارا نباشد در هنگام افزایش دمای سطحی این گاز سمی را تولید میکند.

9_پارکت لمینت بیتلز به گونه‌ای است که قابلیت بازیافت دارد بنابراین به محیط زیست کمترین آسیب را وارد می‌کند و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

10_یکی دیگراز ویژگی پارکت لیمنت بیتلز استفاده از مغزیHDFپلاس در تولید آن است.باید به شما بگویم که به صورت کلی مغزی پارکت لمینت ها یاHDFاست یاMDF 

مواد اولیه هردوی اینها تکه های چوب ،رزین،پارافین وچسب است که باتحت فشاروحرارت قرارگرفتن تولید میشوند.تنها تفاوت آنها در نوع چوب مصرفی،روش تولید و میزان مواد مصرفی آن است. MDF تخته فیبری با چگالی متوسط هستند. چگالی تخته های MDF بین 600 تا 800 کیلوگرم بر مترمربع است. این چوب ها  در محیط های  بسیارمرطوب مانند حمام، به راحتی متورم یا تابیده نمی شوندوطبله نمیکند .ولی بااین حال مقاومت کمی دارد.

 

HDF تخته فیبری با چگالی بالا است.  تخته HDF مانند تخته MDF است با این تفاوت که بسیار سخت تر و سنگین تر است و چگالی آن بالای 800 کیلوگرم بر متر مربع است. این خاصیت HDF ها باعث شده است تا استفاده از آنهادر تولید پارکت لمینت ها بسیار بهتر باشدو همانطور که گفتم پارکت لمینت های بیلتر نیز ازمغزیHDFپلاس تولید و استفاده میشود.

پارکت لمینت کلاس بیتلز

11_ازدیگر ویژگی پارکت لیمنت بیتلز قیمت به صرفه ومناسب آن است.شاید با خودتان بگوییدکه پارکت لمینت بیتلز به دلیل جدید وبروز بودن و طرح های خاص و منحصربه فردش قیمت بالاتری نسبت به سایر محصولات ودیگرشرکت ها دارد.ولی اینطور نیست وشمامیتوانید پارکت لمینت بیتلز رابا بهترین کیفیت و بهترین قیمت و عمرمفید بالا و باتنوع طرح های بسیار بالا به راحتی و باخیالی آسوده خریداری کنید.

12_یکی دیگراز ویژگی پارکت لیمنت بیتلز گارانتی15ساله آن است. شما میتوانید با اطمینان به کارخانه تکنوفلور خرید خود را انجام داده و بدانید که ایم محصول دلپذیرتا15سال هیچ مشکلی برایش پیش نمی آبد واگر هم پیش آمد با استفاده از گارانتی این تضمین دوبرابر میشود.

13_یکی دیگر از ویژگی پارکت لیمنت بیتلز قابلیت استفاده ازآن درهمه نوع فضایی است.از پارکت لمینت بیتلزهم میتوان در محیط هایی که باید دارای حس آرامش و زندگی القا شود مانند فضای های مسکونی از قبیل اتاق جوان،اتاق خواب،اتاق کودک،پذیرایی،نشیمن و… استفاده کرد وهم میتوان در فضاهایی که ارباب الرجوع رفت و آمددارند و باید حس مشتری مداری و جذب آن ویا دربرخی حس دوستانه ودنج بودن را داشته باشد مانند فضاهای اداری و تجاری ازقبیل اتاق مدیریت،بوتیک، مزون،گالری های عکاسی، گالری های عکس و نقاشی ،کافه،کافه رستوران و…نیزاستفاده نمود.

14-ازدیگرمشخصات پارکت لمینت بیتلز این است که به نوعی به عنوان عایق حرارتی و صوتی عمل میکند ودر این مورد هم میتواند مفید عمل کند.

حالا که با چند مورد از مهمترین ویژگی پارکت لمینت بیتلز که محصولی طبیعت دوست نیز است و حتی با طرح چوب های مختلفی دارد میتواند حس طبیعت راهم به محیط القا کنداشنا شدید،خیلی راحت تر می توانید به خرید آن بپردازید و انتخاب مقرون به صرفه تر و بهتری داشته باشید.

مقالات مرتبط