این مطلب را به اشتراک بگذارید

طرح های پارکت لمینت بیتلز

طرح های پارکت لمینت بیتلز
65 / 100

طرح های پارکت لمینت بیتلز

این روزها انواع مدل های پارکت لمینت با لایه رویی جدید ی تولید شده است که شباهت زیادی به پارکت چوبی دارد. محصولات جدید از نظر جنس اولیه ومراحل ساخت، دگرگونی زیادی داشته اند. پیشرفت تکنولوژی و استفاده از ماشین آلات پیشرفته در تولید پارکت هایی با طراحی متفاوت اثرگذار است.

پارکت لمینت بیتلز از جدیدترین پارکت لمینت هایی است که می توان در طراحی داخلی از آنها استفاده کرد و توانایی رضایت بخشیدن به هر سلیقه ای را دارد.زیبایی ،نظافت آسان، دوام و ماندگاری بالا و هزینه مناسب و نصب سریع پارکت لمینت از بارزترین ویژگی های آنها است که حتی باعث برتری این نوع پارکت لمینت نسبت به سایر  پارکت ها شده است.

طرح های پارکت لمینت بیتلز برای انواع فضاهای مسکونی از قبیل پذیرایی ،اتاق خواب ،نشیمن و … فضاهای اداری و فروشگاهی و نمایشگاهی مانند آتلیه های نقاشی و عکاسی، بوتیک ها ،گالری های عکاسی و غیره  طراحی شده است.

 

که امکان گزینش زیادتری را به علاقه مندان عزیز می دهد. پارکت لمینت بیتلز  از  Hdf+ مرغوب تهیه شده است  و دارای روکشی با طراحی متفاوت چوبی و سنگی است.این پارکت ها جانشین های مناسبی برای پارکت چوبی و گران قیمت هستند و همسویی خوبی با گونه های مختلف دکوراسیون داخلی دارد.اگر سرمایه محدودی دارید می توانید از طرح های پارکت لمینت بیتلز برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی فضای مورد نظرتان استفاده کنید.

با تولید انواع مدل پارکت لمینت بیتلز دگرگونی بزرگی در فضا سازی و طراحی داخلی به ایجاد شده است.قیمت مناسب و کیفیت مطلوب این محصول از چشم طراحان پنهان نمانده و خیلی سریع طرح های پاکت لمینت بیتلز جای خود را در ساختمانهای مسکونی و اداری باز کردند.به طور سنتی جایگزین به صرفه تری برای چوب واقعی است.

لایه های پارکت لمینت کدامند؟

استاندارد تولید پارکت لمینت به همین صورت است و همه شرکت های تولید کننده موظف به رعایت قوانین موجود هستند. لایه های چهارگانه در انواع پارکت لمینت دارای کیفیت یکسانی نیستند. هر چه جنس مواد اولیه و کیفیت ساخت پارکت لمینت، بهتر باشد محصول نهایی دارای طول عمر و ماندگاری بیشتری است. لایه های پارکت لمینت به ترتیب از بالا به پایین اینها هستند:

لایه های پارکت

1-بیرونی ترین لایه پارکت لمینت است. این بخش، لایه ای نازک است که تحمل فشاربسیارزیادی را دارد. فشار ناشی از اشیا سنگین و یا راه رفتن توسط این لایه خنثی می شود. به این قسمت، لایه پوشاننده، لایه سایشی یا روکش لمینت هم گفته می شود. شرکت تکنوفلور طرح های پارکت لمینت بیتلز را به صورتی متنوع طراحی کرده است که شمامیتوانید به راحتی بین سبک های مخلتف انتخاب مطلوبی برای فضای خودداشته باشید.

2- لایه دکوراتیو یکی دیگر از لایه های پارکت لمینت میباشد که در ظاهر لمینت به خوبی نمایان می شود. ارزش این لایه در ساختار لمینت به دلیل حفظ ظاهر و نقش لمینت بیشتر است. این لایه بین لایه رویه و لایه مرکزی قرار دارد.

لایه دکوراتیو یک کاغذ تزئینی با کیفیت بالاست که طرح کفپوش روی آن چاپ شده است. این کاغذ ظاهر متمایز و خاصی به تایل های پارکت لمینت می دهد. به نظر می رسد که کفپوش، چوب طبیعی است که این به دلیل وجود طرح چاپ شده بر روی این لایه است.تنوع طرحی بسیار بالایی در تولیداین لایه وجوددارد.بنابراین میتوان گفت که تنوع طرح بساربالایی دارااست. انواع پارکت لمینت طرح سنگ و چوب بسیار پر طرفدار هستند.

3- قلب لمینت را Core Layer نامگذاری کرده اند.. کیفیت و دوام ومطلوبیت پارکت لمینت بستگی به مواد تشکیل دهنده لایه مرکزی آن دارد. جنس این لایه از High Density Fiberboard(HDF) یا فیبر با چگالی بالا بوده که دارای کیفیت بسیار خوبی است. این لایه نقش کلیدی در تولید محصولات پارکت لمینت داشته و مقاومت محصول را چند برابر می کند.

4- بخش تحتانی از لایه های پارکت لمینت همین لایه زیرین است. بخش زیرین در هنگام نصب روی زمین قرار می گیرد. این لایه مانع نفوذ رطوبت از کف به مرکز و لایه های دیگر شده و در استحکام پارکت نقش مهمی دارد.در واقع یک لایه متعادل کننده در قسمت زیرین قرار دارد که تای را صاف نگه می دارد. در برخی برندها یک لایه فوم نیز به قسمت زیرین پارکت لمینت افزوده میشود که دراین صورت نیازی به زیرسازی نداشته و صدای پا و سروصداایجاد نمیکند.

 ودرنهایت ترکیب لایه های پارکت لمینت تحت فشار صورت گرفته و محصول نهایی به صورت تایل عرضه می شود. کیفیت نهایی پارکت لمینت با توجه به جنس هر لایه و نحوه تولید محصول،ارزیابی می شود. استفاده از مواد نامرغوب در هر بخش از لایه های پارکت لمینت موجب کاهش کیفیت محصول شده و به بافت نهایی آن آسیب می زند.

خریدپارکت لمینت بیتلز

شرکت تکنوفلوردرتلاش بوده است تادرهمین راستا بتواند بهترین،مناسب ترین،به صرفه ترین،باکیفیت ترین ومرغوبترین هارادراختیارمخاطبان خود قراردهدو طرح های پارکت لمینت بیتلز رادر تنوع بسیاربالایی عرضه نماید ودست مخاطب را درانتخاب طرح و حتی سبک داخلی فضای خودبازگذاشته است.

کارشناسان ما در همه جای ایران پاسخگوی سوالات شماعزیزان هستند و میتوانید با تماس گرفتن با آنها ازمشاوره ها و پیشنهادات آنهابهره ببرید و میتوانید جهت گرفتن لیست قیمت هاازاین راه کمک بگیرید.

پارکت لمینت بیتلز

مقالات مرتبط