این مطلب را به اشتراک بگذارید

متمایز بودن پارکت لمینت بیتلز

تمایز پارکت لمینت بیتلز
73 / 100

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که تمایز پارکت لمینت بیتلز نسبت به پارکت لمینت های حال حاضر چیست ؟ در این مقاله قصد داریم برای شما این مورد را توضیح دهیم تا با برتری پارکت لمینت بیتلز نسبت به بقیه پارکت لمینت ها آشنا شوید
طبیعتا شرکت ها برای انتخاب طرح های جدید پارکت لمینت هایشان تقاضای بازار را در نظر خواهند گرفت شرکتی مانند تکنوفلور که از برترین شرکت های تولید کننده پارکت لمینت می باشد نیز به این مورد توجه ویژه‌ای داشته و حتی یکی از مهم ترین تمایز پارکت لمینت بیتلز نسبت به پارکت لمینت های دیگر طرح های آن میباشد که برای فضاهای خاص شما بهترین انتخاب است.

تمایز پارکت لمینت بیتلز 

 

می دانید که کف یکی از بخش های مهم در دکوراسیون داخلی است و طراحان همیشه به انتخاب کفپوش مناسب برای آن توجه ویژه ای داشته اند و علاوه بر جنس و مقاومت آن سعی داشته اند تا فضایی گرم و صمیمی برای آن مکان ایجاد کند.

از انواع کفپوش ها می توان به سنگ،  سرامیک ، پارکت ، پارکت لمینت و کفپوش های pvc اشاره کرد.

فکر می‌کنی در بین این کفپوش ها کدام مناسب تر هستند؟

کفپوش های pvc درست است که هزینه پایین تری نسبت به پارکت لمینت ها دارند اما به دلیل لکه شدن بر اثر لاستیک طبیعی باید در فضاهای خاصی مانند آشپزخانه استفاده شود زیرا در برابر آب بسیار مقاوم هستند.

در بالا گفته شد که ایجاد یک حس گرم و صمیمی و دوستانه مورد توجه بسیاری از افراد است و سنگ و سرامیک به دلیل ماهیت سردی که دارند نمی توانند این حس را ایجاد کنند. اما پارکت و پارکت لمینت به دلیل جنس چوبی که دارند دارای ماهیتی گرم هستند و به راحتی می‌توانند فضایی گرم و دلنشین را برای شما به وجود آورند.

biteles2462

پارکت چوبی نیز به دلیل هزینه بالایی که دارند افراد کمی را به خود جذب می‌کند اما پارکت لمینت ها به دلیل زیبایی قیمت مناسب و سرعت در اجرا یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده به عنوان کفپوش فضاهای تان خواهد بود و در دهه های اخیر به دلیل مزایای که دارا هستند،  طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

ممکن است طرح های متنوع پارکت لمینت ها کمی شما را در انتخاب دچار سردرگمی کند اما نگران نباشید مهمترین تمایز پارکت لمینت بیتلز که به تازگی وارد بازار شده است طرح پتینه آن است.

 کارخانه پارکت لمینت تکنوفلور تمام تلاش خود را کرده که این طرح ها علاوه بر زیبایی و خاص بودن بتوانند فضایی گرم و صمیمی با حسی نوستالژی را برای شما ایجاد کنند.

تمایز پارکت لمینت بیتلز و دیگر طرح ها

اگر طرح های پارکت لمینت ها را دیده باشید اکثراً طرح هایی را می بینید که دارای بافت چوب هستند و حس پارکت را به استفاده کنندگان آن فضا می دهند در پارکت لمینت بیتلز نیز این طرح‌ها با ظرافت بیشتر و حس نوستالژی و قدیمی وجود دارد اما طرح های کلاس بیتلز فقط به بافت چوب محدود نمی شود بلکه دارای طرح هایی با سبک های مختلف و رنگ های متنوع می باشد که در ادامه به این طرح ها خواهیم پرداخت همانطور که گفته شد یکی از مهمترین تمایز پارکت لمینت بیتلز نسبت به بقیه پارکت لمینت ها طرح و سبکهای آن است.

در طرح های پارکت لمینت بیتلز شما شاهد سبک هایی از جمله روستیک که دارای زیبایی طبیعی و ماهیتی خشن است می‌باشید تمرکز این سبک بر روی ایجاد یک فضایی آرامش بخش که با استفاده از عناصر طبیعی مانند سنگ، چوب، برگ و … است می باشید.

از دیگر سبک های پارکت لمینت بیتلز میتوان به سبک شابی شیک، وینتج، اسکاندیناوی، کانتمپوراری و جدید ترین هنری که اغلب شما در دکوراسیون های جدید دیده اید ولی تا به حال پارکت لمینتی با این طرح در بازار وجود نداشته هنر پتینه است که  کارخانه تکنو فلور توانسته خواسته علاقه‌مندان به این سبک را برطرف کند.

پارکت لمینت کلاس بیتلز

علاوه بر طرح و سبک های مختلف یکی دیگر از تمایز پارکت لمینت بیتلز ضمانت 15 ساله ی آنهاست که کارخانه تکنوفلور با اینکار به شما این اطمینان را میدهد که پارکت لمینت های تولید شده از بهترین کیفیت و جنس برخوردار هستند و شما میتوانید با خیالی آسوده از این پارکت لمینت ها استفاده کنید.

در این مقاله سعی کردیم تا درباره طرح ها و سبک ها و در کل ویژگی و تمایز پارکت لمینت  کلاس بیتلز توضیح داده شود تا بتوانید با این مجموعه جدید آشنا شوید و با خیالی آسوده از طرح‌های این پارکت لمینت خاص و دلنشین برای فضاهای تان استفاده کنید .

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *