پیام مدیر عامل به مناسبت سال 1400

پیام مدیر عامل

شگفتی آفرین باشیم.

به گزارش واحد روابط عمومي کارخانه کیان سامان اسپادان، طي پيامي با عنوان شگفتی آفرین باشیم عيد باستاني نوروز را به كاركنان اين شركت تبريك و تهنيت گفتند.
بخشی از پیام مدیر عامل: ” سال 99 را با تمام فراز و نشیب ها و به خصوص مواجه شدن با شیوع بیماری کووید 19 پشت سرگذاشتیم. در سالی که گذشت مشکلات و موانع ناخواسته بر شرکت ما نیز اثر گذاشت اما با یاری خداوند متعال و تلاش و ایستادگی مدیران، کارشناسان و تمامی همکاران توانستیم تهدیدها را به فرصت‌هایي بی نظیر مبدل سازیم.
ما بر این باوریم که توسعه ی کیان سامان اسپادان جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت. کیان سامان اسپادان تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان.
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی کیان سامان اسپادان که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران کیان سامان اسپادان است. در این میان به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده ایم گام هایی در جهت رشد و تعالی خود برداریم تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشیم.
با عرض تبريك حلول سال نو، آرزوي سالي سرشار از موفقيت و سلامتي براي ملت ايران بخصوص كليه همكاران گرامي را دارم.”

                                                                                                                                                                                                                 سیدامیرحسین هوائی
                                                                                                                                                                                                        مدیر عامل کیان سامان اسپادان