گارانتی تولیدات شرکت تکنوفلور

ضمانت نامه پارکت لمینت

پارکت تکنوفلور

گارانتی شرکت تکنوفلور

پارکت تکنوفلور

تکنو فلور شرکت تولید کننده پارکت متعهد می شود که مسئولیت ناشی از خسارت های

مالی وارده از خدمات گارانتی به محصولات فروش و نصب شده پارکت تکنوفلور را در

صورتی که در طول مدت اعتبار ضمانت نامه از تاریخ قید شده در ضمانت نامه نصب

گردیده باشد با رعایت کلیه مفاد و شرایط قرارداد ضمانت نامه به مدت 3 سال ضمانت و 12 سال خدمات پس از فروش از تاریخ نصب وحداکثر تا مبلغ 100/000/000 ریال در صورتی که

خسارت ناشی از محصول خریداری شده باشد،در هر حادثه جبران نماید.

پارکت تکنوفلور تکنوفلور

دستورالعمل اجرائی نمایندگان ، جهت تخصیص بیمه به ضمانتنامه محصولات تکنوفلور

با توجه به عقد قرارداد با شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان بیمه گر و شرکت کیان سامان اسپادان به عنوان بیمه گزار ، طرفین ملزم به اجرای مفادی از قرارداد هستند و به دلیل اینکه نمایندگان شرکت کیان سامان (تکنوفلور) هم در این پروسه دخیل می باشند لذا خواهشمند است دستورالعمل ذیل را به دقت مطالعه نموده و موارد مورد نیاز را به روز ثبت دقیق نماینده تا بیمه گر روند اجرایی بیمه ضمانتنامه را به بهترین نحو و بدون مشکل خاصی اجرا نماید.

 • نمایندگان موظف هستند فهرست مشخصات خریداران محصول که درخواست ضمانتنامه نموده اند را در پایان هرماه و با مهلت 10 روز از ماه بعد که حداقل شامل ردیف ، نام خریدار شماره قرارداد فروش و یا شماره فاکتور فروش ، تاریخ فروش ، نوع محصول / تعداد ، مبلغ فروش ، شماره کد محصول و نشانی خریدار باشد به بیمه گر اعلام نماید. جزییات فهرست مذکور و نحوه و مهلت ارسال آن با توافق بیمه گر و بیمه گزار قابل تغییر است. (ماده 9 قرارداد بیمه ایران)

 • خسارت های خارج از تعهد بیمه گر : (ماده 26)

 • عرضه محصولات خارج از کشور

 • خسارات وارده به خود محصول خریداری شده بعد از خرید توسط خریدار، هزینه نصب مجدد و هزینه برگشت محصول

 • کلیه حوادثی که طبق مراجع ذیصلاح بیمه گزار مسئول آن شناخته نمی شود.

 • استثنائات مندرج در برگ ضمانتنامه (گارانتی)که توسط بیمه گزار برای محصول صادر شده است.

 • عدم رعایت ضوابط و استانداردهای لازم در عرضه و یا نصب محصول

 • عدم رعایت دستورالعمل ها و توصیه های ایمنی مندرج در بروشور و دفترچه های راهنما توسط مصرف کننده

 • خسارت ناشی از دستکاری محصول توسط افراد غیر متخصص

 • خسارت ناشی از حمل و نقل ، بارگیری و تخلیه ، انبارداری و دپوی نامناسب محصول تحت پوشش

 • چنانچه بیمه گزار در نتیجه عیب و نقص کیفی محصولات تولیدی و مورد فروش مطابق شرایط و مفاد برگ گارانتی صادره در برابر مصرف کننده مسئول جبران خسارت شناخته شود، بیمه گر پس از احراز مسئولیت بیمه گزار تا حدود تعهدات زیر نسبت به پرداخت خسارت اقدام می نماید، پرداخت خسارت شامل هزینه تعمیر و یا نعویض قطعات می باشد. حداکثر تعهد بیمه گر برای مسئولیت های ناشی از خدمات گارانتی : معادل قیمت فروش محصول در فاکتور (اگر نسبت به پرداخت خسارت اقدام می نماید پرداخت خسارت شامل هزینه تعمیر و یا تعویض قطعات می باشد).

 • اعلام خسارت بیمه گزار موظف است از تاریخ اطلاع خود از وقوع هرگونه حادثه موضوع این قرارداد و همچنین دریافت هرنوع ادعا علیه خود که به این قرارداد مربوط می شود(اعم از کتبی یا شفاهی)اقدامات زیر را انجام دهد:

 • حداکثر ظرف پنج روز کاری به یکی از شعب بیمه گر مراجعه و با تکمیل فرم اعلام خسارت وقوع حادثه و یا ادعای مطروحه را اعلام نماید و یا مراتب را ظرف مدت مذکور از طریق پست سفارشی به اطلاع بیمه گر برساند و رسید آن را نزد خود به عنوان مستند اعلام خسارت نگه دارد.

 • کلیه مستندات مربوط به خریدار (زیاندیده) اعم از نشانی ، اطلاعات تماس ، موضوع مورد بررسی ، مشخصات احتمالی شاهدان و همچنین هرگونه نکته و مطلبی که به موضوع شکایت مربوط است و در روند رسیدگی به موضوع مطرح شده کمک می نماید ، جمع آوری و به بیمه گر تسلیم شود.

  ( ماده 12 بیمه نامه )

 • برای بازدید از محل حادثه و انجام امور کارشناسی همکاری لازم را با بیمه گر به عمل آورد.

 • خوددرای از مصالحه : بیمه گزار جز با موافقت قبلی و کتبی بیمه گر مجاز به مصالح و توافق با زیاندیده در رابطه با خسارت های بدنی و مالی ناشی از مسئولیت موضوع بیمه نیست. در صورت عدم رعایت این شرط بیمه گر می تواند از پرداخت تمام یا بخشی از خسارت های مذکور خودداری نماید. (ماده 13 بیمه نامه)

 

 

برچسب ها: پارکت، پارکت لمینت، خرید پارکت لمینت ، خرید پارکت، پارکت ارزان، بهترین مارک پارکت، قیمت پارکت ارزان، پارکت چوبی، پارکت دیواری، معایب پارکت، نصب پارکت، قیمت پارکت لمینت ، بهترین مارک پارکت لمینت، فروش پارکت لمینت، انواع پارکت لمینت، نصب کفپوش لمینت، مزایای کفپوش لمینت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.