مزایای کفپوش لمینت

مزایای کفپوش لمینت

مزایای کفپوش لمینت

مزایای کفپوش لمینت

مزایای کفپوش لمینت

کفپوش لمینت نسبت به سایر گزینه های کفپوش در کارخانه پارکت سازی و موجود در بازار قیمت مناسبی دارد.هزینه آن کمتر از نصف قیمت چوب بوده و نیز کمتر از فرش می باشد . هم چنین به دلیل اینکه سال ها نیاز به تعویض ندارد در پول شما صرفه جویی می کند . بر خالف چوب ، سنگ مرمر یا فرش ، کفپوش لمینت در برابر نور خورشید

کمرنگ نمی شود و مقاوم به لکه ، ضربه و خراش می باشد و این به دلیل لایه پوششی با دوام پلاستیکی ملامینه آن است که تولیدکنندگان به عنوان لایه روی کفپوش های لمینت از آن استفاده می کنند.

وقتی که شما این لایه را با یک لایه زیری سخت که می تواند تا فشار 1100 پوند بر اینچ مربع را تحمل کند همراه میکنید ، خواهید دید که چقدر این محصول کاربردی است و مزایای زیادی دارد. نصب کفپوش لمینت بسیار آسان است و این یک مزیت بزرگ برای کسانی است که خود می خواهند نصب کنند .

به چسب خاصی نیاز نیست زیرا کفپوش لمینت در هم چفت میشود ، با سیستم کلیک زبانه و شیار ، شما آنها را به هم چفت می کنید.هم چنین مهم نیست که لایه زیری شما چیست زیرا کفپوش لمینت نیازی به چسب زدن یا میخ زدن ندارد به راحتی چوب ، تخته سه ال ، بتن یا حتی کفپوش وینیل متحرک است به این معنی که می تواند روی قرار بگیرد.

بنابراین با وجود انواع لمینت با کیفیت بالا و با ظاهر کاملا شبیه به چوب شاید از خود بپرسید که چرا برای کفپوش چوبی دو برابر پرداخت کنم؟

مزایای زیاد که محدودیت قیمت هم ندارد ، حقیقتا یکی از قوی ترین مزایای این کفپوش هاست. زمانی که شما کفپوش را در اتاق ناهارخوری،حمام،اداره،رستوران یا مغازه های شلوغ نصب کردید ، خیلی سریع شما نیاز به تمیزکاری آن دارید ،خوشبختانه تمیزکاری آن هم آسان است . شما به هیچ واکس یا صیقلی احتیاج ندارید . فقط یک گردگیر یا جاروبرقی و به دنبال آنیک پارچه مرطوب کشیده شود.

پارکت لمینت برای افراد با آلرژی بسیار مناسب است زیرا سریعا تمیز می شود و مانند فرش گرد و غبار جذب نمیکند. همچنین یک محصول بسیار بهداشتی است  به دلیل سیستم قفل و پلاستیکی که در سطح خارج آن می باشد و این پوششی برای رطوبت ایجاد می کند و مانند چوب واقعی منبسط و منقبض نمی شود و اگر رطوبت به آن نفوذ کند و یا آسیب جدی ببیند به آسانی قابل تعویض است.

HDF موجود در کفپوش لمینت از درختان کاج یا ضایعات چوب صنعتی که هر دو سازگار با محیط زیست است ساخته شده که در غیر این صورت این ضایعات یا سوزانده می شود یا درمحل دفن زباله تخلیه می شد.به طور خلاصه،کفپوش لمینت ظاهر و احساس چوب را بدون تاثیر روی گونه های در حال انقراض،به شما می دهد.

مزایای کفپوش لمینت

معایب کفپوش لمینت

مزایای کفپوش لمینت

کفپوش لمینت می تواند پر سر و صدا برای همسایه های در آپارتمان به دلیل ارتعاش به طبقه زیری باشد. اگرچه خیلی مقاوم به خراش است سگ های سنگین با پنجه های بزرگ می تواند به لایه مقاوم در برابر سایش آسیب وارد کند،بنابراین ما پیشنهاد می دهیم که صاحبان سگ که قصد خرید کفپوش لمینت را دارند،کفپوش را در اتاق هایی که محل عبور سگ نیست نصب کنند یا پنجه های سگ را به طور مرتب کوتاه کنند و یا کفپوش لمینتی با مقاومت سایش بالا مانند AC3 یا AC4 خریداری کنند.

پیشنهاد نمی شود که کفپوش های لمینت در خانه های با رطوبت بالا نصب شوند.هم چنین نصب این کفپوش ها در حمام فکر خوبی نیست.اگر رطوبت وارد HDF شود باد می کند و باید تعویض شود. در صورت آسیب،کفپوش لمینت به آسانی تعمیر نمی شود.

قابل سنگ زدن یا جلا دادن مانند کفپوش چوبی نیست.تخته های آسیب دیده به طور کلی باید تعویض شوند به دلیل اینکه زمانی که لایه مقاوم به سایش عمیقا خراشیده شد به دنبال آن لایه HDF در معرض رطوبت و خاک قرار می گیرد. برخی از کفپوش های لمینت با براقیت بالا می توانند لغزنده باشند و منجر به آسیب شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.