کفپوش لمینت

قیمت پارکت لمینت

قیمت پارکت لمینت

کفپوش لمینت

قیمت پارکت لمینت

کفپوش لمینت یک محصول از تولید کننده پارکت لمینت می باشد ، پارکت لمینت ترکیبی چند لایه بوده که طی یک فرآیند لمینت سازی به هم متصل شده است . کفپوش لمینت با یک لایه عکس که زیر یک لایه محافظ شفاف قرار می گیرد ، طرح چوب یا برخی مواقع سنگ را شبیه سازی می کند . لایه هسته داخلی معمولا از رزین ملامینه و تخته فیبر تشکیل شده است . یک استاندارد اروپایی به شماره EN93331 ،الزامات و روش های تست کفپوش لمینت را تعیین می کند.

کفپوش لمینت به طور چشم گیری معروف شده است و این شاید به دلیل نصب و نگهداری آسانترنسبت به سطوح مرسوم مانند کفپوش چوبی می باشد.هم چنین نسبت به کفپوش های دیگر قیمت پایین تر داشته و نصب آن به مهارت کمتری نیاز دارد،با دوام و بهداشتی می باشد و نگهداری آن نسبتا آسان است.

قیمت پارکت لمینت

نصب:

قیمت پارکت لمینت

نصب کفپوش های لمینت برای صاحب خانه ها آسان می باشد.کفپوش لمینت به صورت تعدادی تخته دارای زبانه و شیار که می توانند در هم کلیک شوند بسته بندی می شود. برخی مواقع برای راحتی نصب چسب به کار میرود.کفپوش های لمینت نصب شده معمولا روی زمین یا روی لایه زیری که فوم یا فیلم می باشد شناور هستند که این باعث کاهش صدا یا رطوبت می شود.یک درز انبساط 91-9 میلی متری بین کفپوش لمینت و هر شی غیر متحرک مانند دیوار نیاز است که اجازه می دهد کفپوش بدون برخورد با مانع منبسط شود.به منظور داشتن پایان کار تمیزتر،قرنیز می تواند جدا شود و پس از نصب کفپوش لمینت دوباره نصب شود یا اینکه قرنیز با کفپوش متصل شده به آن در جای خود باقی بماند برش تخته ها معمولا در لبه ها یا اطراف کابینتها و ورودی های در الزام است اما نصاب های حرفه ای برای ظاهر تمیزتر از اره های برش چهارچوب در برای برش و ایجاد یک ارتفاع استفاده می کنند که سبب می شود که کفپوش زیر چهارچوب در برود. نصب ناصحیح می تواند سبب قله شدن کفپوش شود که تخته های مجاور یک شکل V شکل برجسته تر از کف به خود می گیرند یا ایجاد شکاف می کند که دو تخته مجاور از هم فاصله میگیرند.

 

مراقبت:

 

مهم است که کفپوش لمینت را از ذرات گرد و خاک و شن که ممکن است در طول زمان در مناطق پرتردد سبب ایجاد خش شوند تمیز نگه داریم.همچنین مهم است که کفپوش لمینت را از آب و رطوبت که سبب تاب برداشتن و تورم تخته ها می شود،خشک نگه داریم.البته برخی برندها یک پوشش ضدآب دارند.ریختن آب روی کفپوش لمینت اگر سریعا جمع شود و برای مدت طولانی روی آن نماند مشکلی ندارد.پدهای نمدی چسبی اغلب روی پایه اسباب و اثاثیه قرار می گیرد تا از خش دار شدن آن جلوگیری کند. کفپوش های غیرچسبی ممکن است به تدریج از هم جدا شوند و درزهای آشکاری بین تخته ها ایجاد کنند.مهم است که با ابزار مناسب هر جا که شکافی وجود دارد برای جلوگیری از ورود گرد و غبار ضربه بزنیم،بنابراین کار در محل قرار دادن تخته ها،سخت تر می شود. کفپوش های لمینت با کیفیت،مکانیسم اتصالی دارند که تحت فشار ثابت تخته ها را نگه می دارد که از ورود گرد و غبار به محل های اتصال جلوگیری می کند و به ضربه زدن دوره ای نیاز ندارد.

 

دفاعیه:

 

اتحادیه کفپوش لمینت امریکای شمالی)NALFA( یک اتحادیه تجاری تولیدکنندگان کفپوش لمینت و تامین کنندگان تولیدکنندگان کفپوش لمینت در امریکا و کانادا می باشد که یک سازمان استاندارد در حال توسعه به رسمیت شناخته شده توسط موسسه استاندارد امریکا) ANSI ( می باشد تا استانداردهای مورد توافق اختیاری برای کفپوش لمینت را توسعه دهد و این موسسه معیارهای آزمایش مورد استفاده در شمال امریکا را معین کرده است. NALFA گواهینامه ای به نام گواهینامه ی NALFA منتشر کرد که نشان دهنده این است که محصول 91 آزمایش عملی را گذرانده است.آزمایشات این گواهینامه شامل:

 

-1بار ثابت:

 

توانایی کفپوش لمینت را در برابر فرورفتگی حاصل از بار ثابت اندازه گیری می کند.

 

-2تورم ضخامت:

 

توانایی مقاومت کفپوش لمینت در برابر افزایش ضخامت ناشی از تماس با آب را اندازه گیری می کند.

 

-3مقاومت در برابر نور:

 

توانایی مقاومت کفپوش لمینت را در حفظ رنگ خود در برابر منبع نوررد شده از شیشه پنجره را اندازه گیری می کند.قصد نشان دادن مقاومت در برابر تماس پیوسته با آب و هوای بیرون را ندارد.

 

-4قابلیت تمیز کردن و مقاومت در برابر لکه:

 

آسانی تمیز کاری و مقاومت در برابر لکه های رایج در منزل را اندازه گیری می کند.

 

-5مقاومت در برابر توپ بزرگ:

 

توانایی مقاومت محصول در برابرضربه توپ با قطر بزرگ را اندازه گیری می کند.

قیمت پارکت لمینت

-6مقاومت در برابر توپ کوچک:

 

توانایی مقاومت در برابر ضربه توپ با قطرکوچک را اندازه گیری می کند.

 

-7مقاومت در برابر آب:

قیمت پارکت لمینت

توانایی مقاومت سطح کفپوش لمینت (الیه دکور)در برابر سایش آب

 

-8 رواداری ابعاد:

 

واریانس ابعادی بین تایل های کفپوش لمینت در شکل تولید شده بدون محدودیت (حالت آزاد)مربوط به ضخامت،طول،عرض،راستی سطح و مربعی بودن

قیمت پارکت لمینت

-9مقاومت در برابر صندلی چرخ دار:

 

یک روش اندازه گیری تغییر ظاهر و پایداری کفپوش لمینت شامل اتصالات در برابر حرکت صندلی چرخ دار را مشخص می کند.

 

-10پیوند سطحی:

 

نیروی الزام مورد نیاز برای ورقه ورقه شدن یا تقسیم سطح تخته کفپوش لمینت یا تایل را داندازه گیری می کند.

قیمت پارکت لمینت

مزایا

 

مزایای زیادی با انتخاب کفپوش لمینت نسبت به سایر کفپوش ها وجود دارد.کفپوش های لمینت کامال متنوع و با دوام هستند….سبک های مختلف کفپوش می تواند روی کفپوش لمینت کپی شود.اخیرا،کفپوش های لمینت در شبیه سازی الگوهای سنگ،کاشی و چوب موفق بوده اند.

تمیزکردن کفپوش های لمینت آسان و قابل مقایسه با تمیزکردن سایر کفپوش ها وجود دارد.در کل پیشنهاد نمی شود که کفپوش های لمینت شسته نشوند زیرا نشان داده شده که خیس خوردن سبب آسیب به بخش کامپوزیت می شود و به دنبال آن در طول زمان تاب می خورد و تمیز کردن مرطوب گاه به گاه که آب اضافی روی سطح به جا نگذارد پیشنهاد می شود.

یک مزیت بزرگ کفپوش لمینت،نصب آن است.به طور کلی یک فرد سریع برای نصب محصول با توجه به سیستم قفل شدن و متحرک بودن کفپوش لمینت،به اندازه کافی مجهز است.هم چنین به دلیل راحتی نصب،نسبت به سایر کفپوش ها مانند کاشی یا چوب هزینه کمتری دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.