نکاتی که برای خرید پارکت لمینت باید رعایت شود

خرید پارکت

خرید پارکت لمینت

خرید پارکت

تجربه مشخص کرده است که خرید کردن از برند هایی که معروف هستند همواره خرید موفقی بوده ، چرا که برندهای مطرح و معروف همیشه سعی بر این دارند که با کیفیت ترین مواد را برای تولیدات خود به کار ببرند به گونه ای که رضایت مشتری را به دنبال داشته باشد .

پس برای انتخاب بهترین پارکت لمینت می توانید از برند های مطرح استفاده کنید و همان گونه که می دانید تولید کننده پارکت در ایران به خوبی عمل کرده است . از دیگر مواردی که در انتخاب پارکت لمینت باید به آن توجه داشت میزان تردد است.

برای انتخاب پارکت در فضاهایی که دارای تردد زیاد هستند مانند مکان های تجاری و اداری و هم چنین فروشگاه ها لازم است از پارکت هایی با کلاس بالا استفاده شود لازم به ذکر است پارکت های تولیدشده در شرکت تکنوفلور دارای کلاس 32 است که برای مکان های تجاری و اداری بسیار کاربردی و مناسب است .

در انتخاب برند شرکت عرضه کننده پارکت لمینت همواره به دنبال شرکتی باشید که طرح ها و مدل های متنوعی از پارکت لمینت را با رنگ بندی های مختلف ارائه دهد . شرکت تکنوفلور به عنوان  کارخانه پارکت سازی توانسته است پارکت هایی را به بازار عرضه کند که به راحتی نمی توان آن را از چوب طبیعی تشخیص داد .

در انتخاب پارکت لمینت نوع کیلیک و اتصال لمینت ها از اهمیت بالایی برخوردار است یکی از راه های تشخیص نوع کیلیک مطلوب این است که هنگامی پارکت ها به هم متصل می شود نتوان آن ها را از هم تشخیص داد . یکی از بهترین انواع کیلیک ها توسط شرکت تکنوفلور ساخته می شود که با توجه به استحکام خوبی که دارد و دارا بودن پارافین مایعات به راحتی در آن نفوذ نمی کند .

خرید پارکت

خرید پارکت

در انتخاب لمینت باید عایق صوت بودن را مد نظر قرارداد بر خلاف باور عوام که تصور می کنند هر چه ضخامت پارکت لمینت زیاد باشد عایق صوتی بهتری است ولی این باوری اشتباه است ، عایق صوت بودن به چگالی پارکت لمینت بستگی دارد ، در حقیقت هر چه چگالی بیشتر باشد عایق صوتی بهتری خواهد بود .

شرکت تکنوفلور سعی کرده است در تولید محصولات خود عایق صوتی بودن محصول را مد نظر قرار دهد بنابراین ضخامت پارکت نشان دهنده ی مرغوبیت آن نیست .

در انتخاب پارکت باید ملاحظات زیستی را در نظرگرفت و کالایی را انتخاب کرد که با محیط زیست سازگار باشد و به گونه ایی باشد که حتی بعد از نصب برای سلامت افرادخطری ایجاد نکند . به یاد داشته باشید که قیمت پایین نشان دهنده ی کیفیت بالا نبوده است و نباید هیچ موقع کیفیت کالایی را به قیمت بالای آن فدا کنیم .

گارانتی محصول هم عامل مهمی در گزینش صحیح محصولات به شمار می آید . چنان چه شما برای انتخاب پارکت لمینت خود تمام فاکتورهای فوق را رعایت کرده باشید باید به اینکه توجه داشته باشید که نصب درست و طبق اصول استاندارد پارکت لمینت از اهمیت بالایی بر خوردار است و لازم است این پروسه به درستی انجام گیرد که این اصول توسط نصاب کارخانه پارکت رعایت می شود .

 

خرید پارکت

خرید پارکت

 

برچسب ها: پارکت، پارکت لمینت، خرید پارکت لمینت ، خرید پارکت، پارکت ارزان، بهترین مارک پارکت، قیمت پارکت ارزان، پارکت چوبی، پارکت دیواری، معایب پارکت، نصب پارکت، قیمت پارکت لمینت ، بهترین مارک پارکت لمینت، فروش پارکت لمینت، انواع پارکت لمینت، نصب کفپوش لمینت، مزایای کفپوش لمینت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.