تست کاغذ آورلی(ضدخش) پارکت لمینت

تست کاغذ آورلی(ضدخش) پارکت لمینت

پارکت لمینت جزو یکی از لوکس ترین کالاهای مورد استفاده در کف است. در هنگام خرید باید چندین پارامتر را مد نظر داشت یکی از این پارامترها داشتن لایه ضد خش(کلاس تردد) می باشد. بسته به نوع و محل نصب ، کلاس های تردد مختلف وجود دارد. منظور از لایه صد خش  میزان مقاومت آن نسبت به سایش است که اصطلاح علمی آن آورلی (overlay) می باشد.

تست آماتور و سرپایی:

تست مربوط به پارکت و لایه ضد خش آن

تست مربوط به پارکت و لایه ضد خش آن

تست های مختلفی جهت اطلاع از نوع آورلی موجود بر روی سطح پارکت لمینت وجود دارد و یکی از این آنها استفاده از سمباده می باشد که می توان به صورت دستی و آماتور نیز انحام داد. بدین شکل که ابتدا سطح مورد نطر را تمیز کرده و سپس با استفاده از یک سمباده نرم شروع به آسیب رساندن به روی آن می نمایید بعد از گذشت چند دقیقه با استفاده از یک پارجه سطح را تمیز کنید باید لایه دکور پارکت آسیبی ندیده باشد.

نقش پارکت لمینت در دکوراسیون داخلی

تست علمی و صنعتی:

در کارخانه ارزیابی به صورت کاملا علمی و تویط دستگاه تبر(TABER) انجام می گیرد که کلیه مراحل را در فیلم زیر قابل مشاهده است.در این ویدئو سعی داریم تا شما را با تست لایه ضد خش محصولات کارخانه تکنوفلور آشنا کنیم. تست محصولات به صورت مسمتر در واحدهای تولیدی یکی از مهمترین پارامترهایی است که در ارتقاء سطح کیفی محصول نقش داشته و این امر خود در بالابردن رضایت مشتری تاثیرگذار خواهد بود. تست لایه ضدخش محصولات یکی از تست های کلیدی در مجموعه های تولید پارکت لمینت می باشد.