تست دوام کفپوش لمینت

بهترین مارک پارکت لمینت

بهترین مارک پارکت لمینت

تست دوام کفپوش لمینت

بهترین مارک پارکت لمینت

در طول یک دهه و نیم گذشته،محبوبیت کفپوش لمینت به دلیل دوام آن،نگهداری آسان و سبک های طراحی نامحدود،به طور اساسی افزایش یافته است. با این وجود ممکن است برای یک مشتری معمولی،فهم سطوح کیفیت متفاوت کفپوش،دشوار باشد،موقعیتی که با وجود ضمانت نامه های 52 تا 03 سال،پیچیده تر می شود.

بهترین مارک پارکت لمینت

تحلیل و بررسی

بهترین مارک پارکت لمینت

ظاهر کفپوش لمینت بر مبنای دکور آن است که حقیقتا تصویری با کیفیت بالاست.برای بادوام بودن محصول،لایه بالایی بیشتر کفپوش های لمینت از رزین ملامینه ساخته شده است که یک ماده با مقاومت سایش بالاست.اگرچه کفپوش لمینت خیلی با دوام است زمانی که لایه در معرض  تردد بالا قرار گیرد،ممکن است لایه دکور آسیب ببیند.

مجموعه ای از استانداردهای آزمایش به رسمیت شناخته شده بین المللی،روش های متنوعی که خواص فیزیکی کفپوش لمینت را ارزیابی می کند،شرح می دهد.این استانداردهای آزمایش مورد توافق همه تولید کننده پارکت و کفپوش لمینت می باشد.

تولیدکننده های کفپوش،دستگاه سایش گردان تبر را به منظور اطمینان از سایش نرمال به کار می برند. آزمایش ، ویژگی های مقاومت به سایش را با اندازه گیری تعداد سیکل سایش تا زمانی که اولین آسیب به لایه دکور نمایان شود را نشان می دهد. با این آزمایش سریع ، سال های زیاد مورد نیاز برای سایش می تواند به مدت زمان کوتاه ، تقلیل یابد.

تولیدکننده کفپوش لمینت ، یک مقیاس رتبه بندی به کار می برد و دسته بندی ویژه ای برای رضایت بخش بودن کفپوش ، تعیین می کند . دوام محصول زمانی که تعداد کل سیکل سایش تبر افزایش مییابد ، بیشتر می شود.

 

مثال هایی از درجه بندی AC در ادامه آمده است:

 

AC1مورد مصرف خانگی میانه. قابل استفاده برای محل های با تردد کم و مصرف خانگی سبک .

AC2مورد مصرف خانگی عمومی. قابل استفاده برای تردد میانه برای اکثر فضاهای خانگی

AC3مورد مصرف خانگی سنگین و تجاری میانه. می تواند برای مکان های مختلف شامل اتاق های با تردد زیاد و فضاهای تجاری کم تردد مانند ادارات کوچک به کار رود.

AC4مورد مصرف تجاری عمومی. مناسب برای همه استفاده های مسکونی و هم چنین مناطق تجاری با تردد بیشتر مانند بوتیک ها و ادارات و رستوران ها

AC5مورد مصرف تجاری سنگین. برای استفاده در مناطق تجاری با ترافیک بالا مانند ساختمان هایعمومی و فروشگاه های بزرگ پیشنهاد می شود.

بهترین مارک پارکت لمینت

مزایا

بهترین مارک پارکت لمینت

دوام کفپوش لمینت بر مبنای محصولی که انتخاب می کنیم ، ترافیک رفت و آمد و اینکه چقدر خوب نگهداری می شود ، می باشد.بر مبنای نتایج تست تبر ، مشتری می تواند مطمئن شود که آیا کفپوش لمینت ، طول عمر طولانی دارد . توجه کنید بیشتر ضمانت نامه های محصول ، سایش غیر طبیعی در اثر نامناسب اثاثیه ، راه رفتن با کفش پاشنه بلند یا تماس با مواد ساینده را شامل نمی شود.

 

بهترین مارک پارکت لمینت

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.